"Jesteście opoką naszych rodzin". Życzenia dla babć i dziadków

Polska
"Jesteście opoką naszych rodzin". Życzenia dla babć i dziadków
pixabay

Życzę wam, byście byli szczęśliwi z waszymi rodzinami, z waszymi wnukami - zwróciła się w nagraniu wideo do babć i dziadków premier Beata Szydło. Jesteście opoką naszych rodzin, to wy dajecie naszym dzieciom, swoim wnukom szczęście, radość i ciepło - podkreśliła. Swoje życzenia opublikowała tez para prezydencka.

Wideo z życzeniami szefowej rządu z okazji Dnia Babci i Dziadka zostało zamieszczone na twitterze kancelarii premiera.

 

 

"Drogie babcie, drodzy dziadkowie, z okazji waszego święta życzę wam radości każdego dnia. Życzę wam, byście byli szczęśliwi z waszymi rodzinami, z waszymi wnukami" - mówiła premier.

 

"Jesteście opoką naszych rodzin, to wy dajecie naszym dzieciom, swoim wnukom szczęście, radość i ciepło. Życzę wam wszystkiego dobrego, byście zawsze byli z rodzinami, z wnukami, a nigdy nie byli samotni. Wszystkiego najlepszego" - dodała Szydło.

 

 

Życzenia na twitterze złożył także prezydent Andrzej Duda: "Szanowne i Drogie Panie, jesteście wspaniałe i niezastąpione" - napisał m.in prezydent.

 

 

Para Prezydencka wystosowała także wspólne życzenia:

 

"Niewiele jest słów, które budziłyby tak ciepłe skojarzenia jak - babcia- czy - dziadek- . Dlatego w tych szczególnych dniach, gdy obchodzicie swoje święta, pragniemy życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia, braku trosk i nieustającej pociechy z wnucząt" - napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda w życzeniach zamieszczonych na stronie internetowej prezydenta.

 

"Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom, dlatego Państwa rola jest tak ważna. Pragniemy wyrazić nasz najgłębszy szacunek dla Państwa zaangażowania w pomoc w wychowaniu najmłodszych" - podkreślił prezydent z małżonką.

 

"Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i przyniosą Państwu wiele radości" - dodała para prezydencka.

  

Dzień Babci przypada w sobotę 21 stycznia, Dziadka - dzień później.

 

PAP

 

 

 

az/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie