Pod sceną molestowano kobietę. Muzyk przerwał koncert i został ulubieńcem internautów

Świat
Pod sceną molestowano kobietę. Muzyk przerwał koncert i został ulubieńcem internautów
Flickr/solarisgirl/CC BY-SA 2.0
Zdjęcie z jednego z koncertów Aslama

Atif Aslam jest pakistańskim aktorem i piosenkarzem pop rocka. W niedzielę dawał koncert w Karaczi, największym mieście w swojej ojczyźnie. W pewnym momencie zauważył, że pod sceną dochodzi do molestowania seksualnego. Nagranie z jego reakcji obiegło internet i przysporzyło mu wielu nowych fanów. - Widziałeś kiedyś dziewczynę? Ona mogłaby być twoją matką albo siostrą! - zawołał do sprawców.

Aslam w połowie piosenki dał znak muzykom, by przestali grać. Zbliżył się do krawędzi sceny i poprosił ochroniarzy, by wciągnęli na nią molestowaną kobietę. Z sali zaczęły rozbrzmiewać okrzyki "Astif, Astif!".

 

 

Jak donoszą pakistańskie media, w lokalu było bardzo tłoczno i kilka kobiet zgłosiło później, że były niestosownie dotykane przez mężczyzn z publiczności.

 

Internauci twierdzą, że muzyk dokończył koncert, kiedy tylko upewnił się, że wciągnięta na scenę molestowana kobieta jest już bezpieczna.

 

"Tu nie chodzi o płeć, ale o mentalność i to, jak wychowali cię rodzice. Atif Aslam zapracował na szacunek, jakim jest darzony" - napisał jeden z internautów pod nagraniem z koncertu.

 

 

BBC News

pam/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie