Tydzień Mody w Mediolanie

Kultura
Tydzień Mody w Mediolanie
Galeria zdjęć (32)

Sezon jesień/zima 2017/2018 zainaugurowali mężczyźni. To właśnie dla nich ponad trzydzieści marek prezentuje W Mediolanie swoje najnowsze trendy, a wśród nich między innymi Christian Pellizzari, Gucci, Vesace, Giorgio Armani czy Prada.

Marki, które nie mają okazji zaprezentować swoich kolekcji na wybiegu, organizują prezentacje w swoich salonach firmowych. Z takiej okazji skorzystał między innymi włoski projektant Andrea Pompilio czy amerykańska marka Jimmy Choo.

 

Wrota swojego showroomu otworzyła też firma Mossimo Bonini, która zajmuje się przede wszystkim promocją włoskich butów i torebek takich marek jak: Clone czy Bruno Bordese.

 

Co ciekawe, na męskim wybiegu w Mediolanie pojawiły się też kobiety. Damską modę można było podziwiać na pokazie Christiana Pellizzari.

 

Tydzień Mody w Mediolanie to ogromne święto, nie tylko dla Włochów, ale dla całego świata mody. Szczególnie można to zauważyć na ulicy. W czasie Fashion Week moda ulicy jest szczególnie barwna i oryginalna. Teraz w centrum uwagi są mężczyźni, ale za miesiąc królować będą kobiety. W lutym rusza tydzień mody damskiej.

 

polsatnews.pl

mi/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie