PiS pokonało opozycję w Sejmie dzięki modlitwie - Macierewicz w tv Trwam

Polska
PiS pokonało opozycję w Sejmie dzięki modlitwie - Macierewicz w tv Trwam
YouTube/random channel

- Nie byłoby tak szybkiego i skutecznego działania, które zrealizowało kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości (…), gdyby nie obecność 23 grudnia 2016 r. przed ołtarzem, przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej - wyjaśnił minister obrony narodowej Antoni Macierewicz w cotygodniowym felietonie w telewizji Trwam, w którym przedstawiał zakończenie protestu opozycji w Sejmie jako sukces PiS.

Kierownictwo PiS, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Beata Szydło i marszałek Sejmu Marek Kuchciński, udało się 23 grudnia 2016 r do sanktuarium na Jasnej Górze, aby pomodlić się za ojczyznę.


W sanktuarium odbyła się msza św. przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.


- Nie ma wątpliwości, że nasza wspólna modlitwa była dobrym znakiem, dobrą zapowiedzią i jednym z wielu skutecznych, decydujących działań, jakie zaowocowały w dniu dzisiejszym - mówił szef MON o tej wizycie.

 

"Powinni zniknąć"

 

Antoni Macierewicz stwierdził również: - Liczę, że nigdy więcej do takich działań w Polsce nie dojdzie. A ludzie, którzy dają temu legitymację i przywołują tamte czasu, tamte argumenty, nie tylko powinni się wstydzić, ale powinni zniknąć, jako  działacze publiczni, ludzie polskiej kultury, polskiej sztuki i polskiego zaplecza intelektualnego .

 

 

Film w serwisie YouTube zamieścił użytkownik "random channel".   

 

polsatnews.pl

grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie