"Pojawią się wszystkie wielkie hity". Wokalista Modern Talking o Sylwestrowej Mocy Przebojów

Kultura

Thomas Anders - współtwórca słynnego Modern Talking - zaśpiewa w Katowicach największe przeboje. - Interesujące jest to, że pojawiają się wciąż nowe aranżacje tych przebojów – powiedział w Polsat News. Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 w sobotę 31 grudnia od 20:00 w Polsacie.

- Gdy zaśpiewam w Katowicach, to będą to utwory, które dźwiękowo i technicznie zostaną dopasowane do roku 2016, ale melodia pozostanie oryginalna. Melodia nie zmieni się czy to w "You are my heart, you are my soul", "Cheri cheri lady" czy "Brother Louie". To zostaje! - podkreślił.

 

Jak dodał, "musimy wiedzieć, że publiczność się zmienia". - To się działo w latach 80-tych, zmieniało się powoli, mówię oczywiście o rytmie muzycznym, to nie przeszkadzało ludziom. Teraz jest inaczej. Takt w muzyce wygląda inaczej. Muzyka stała się szybsza, ale utwór pozostaje utworem - mówię o melodii. Dlatego moi fani mogą przygotować się na unowocześnione wersje moich przebojów - zapowiedział.

 

"Modern Talking to wciąż bardzo silna nazwa"
 
- Modern Talking to już 30-letnia historia. Ci, którzy mieli wtedy po 15 lat, dziś mają już 45 lat i mają dzieci, które przeważnie są 20-latkami i przychodzą ze swoimi rodzicami na moje koncerty. Ale są też 60-latkowie, którzy wciąż są młodzi duchem, którzy chcą wspomnieć sobie te lata – powiedział Anders.

 

Zaznaczył, że "nazwa Modern Talking jest wciąż bardzo silna". - Justin Bieber robi dobrą muzykę, ale chyba dopiero po trzydziestu latach będziemy mogli powiedzieć, czy udało mu się, czy wciąż istnieje na rynku. Czy ludzie po trzydziestu latach będą słuchali jego przebojów. Tego nie wiem. Ale Modern Talking to osiągnął - dodał.

 

Sylwester z Polsatem w Katowicach


10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat ponownie zagra w Katowicach. Tym razem widzów pod sceną i przed telewizorami zabierzemy do lat 80., by przypomnieć największe hity tamtych czasów.

 

W tym roku ostatnie godziny starego i pierwsze nowego roku spędzimy na ogromnej multimedialnej scenie w doborowym towarzystwie topowych polskich wykonawców: Beaty Kozidrak i Bajmu, Sylwii Grzeszczak,  Ewy Farnej, Bednarka, Eneja, Eweliny Lisowskiej, Adama Asanova i zespołu Piersi, Golec uOrkiestry, Zbigniewa Wodeckiego, IRY, Grzegorza Hyżego, Sarsy, Michała Wiśniewskiego, Wojtka Łuszczykiewicza i zespołu Video, Natalii Szroeder, grupy Boys, Blue Cafe, Feela, zespołu Sami, Pięknych i Młodych oraz Andrzeja Cierniewskiego. Główną gwiazdą wieczoru będzie Thomas Anders.

 

Polsat News, polsatnews.pl

prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie