Ibisz: startujemy o godz. 20 energetyczną sambą!

Kultura

- Sylwester w Katowicach wystartuje jeszcze przed godz. 20. Wyjdę tu wówczas z Agnieszką Kaczorowską i rozgrzejemy publiczność hitami, przy których bawili się państwo z Telewizją Polsat w całym mijającym roku. O godz. 20 wchodzimy natomiast z zapowiedzią energetycznej samby, w wykonaniu przepięknych tancerek. To warto zobaczyć - zachęca prowadzący Sylwestrową Moc Przebojów Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz poinformował, że oficjalnemu rozpoczęciu imprezy towarzyszył będzie występ głównej gwiazdy wieczoru, którą będzie tym razem Thomas Anders, współtwórca słynnego Modern Talking .

 

- Zaśpiewam utwory, które dźwiękowo i technicznie zostaną dopasowane do roku 2016, ale melodia pozostanie oryginalna - podkreślił Anders. - Melodia nie zmieni się, czy to w "You are my heart, you are my soul", "Cheri cheri lady" czy "Brother Louie". To zostaje! - zapewnił.

 

Szalona zabawa do godz. 2 nad ranem

 

Krzysztof Ibisz zapowiedział, że odpowiada w tym roku za wielkie odliczanie dokładnie o północy. - Wtedy wejdzie i zaśpiewa przepiękna Ewa Farna, a my wszyscy będziemy mieli czas, aby w magicznej atmosferze złożyć sobie życzenia. Potem czeka nas już tylko odjazdowa zabawa, którą skończymy około godziny 2 w nocy - dodał.

 

10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat zagra w Katowicach po raz drugi. Tym razem widzów pod sceną i przed telewizorami zabierzemy do lat 80., by przypomnieć największe hity tamtych czasów.

 

Na scenie m.in. Golec uOrkiestra, Michał Wiśniewski i Grzegorz Hyży

 

W tym roku ostatnie godziny starego i pierwsze nowego roku spędzimy na ogromnej multimedialnej scenie w doborowym towarzystwie topowych polskich wykonawców: Beaty Kozidrak i Bajmu, Sylwii Grzeszczak,  Ewy Farnej, Kamila Bednarka, Eneja, Eweliny Lisowskiej, Adama Asanova i zespołu Piersi, Golec uOrkiestry, Zbigniewa Wodeckiego.

 

Na scenie pojawią się również: IRA, Grzegorz Hyży, Sarsa, Michał Wiśniewski, Wojtek Łuszczykiewicz i zespoł Video, Natalia Szroeder, grupa Boys, Blue Cafe, Feel, zespoł Sami, Piękni i Młodzi oraz Andrzej Cierniewski.

 

polsatnews.pl

po/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie