Ciała trzech mężczyzn znaleziono w kamienicy. Policja bada okoliczności śmierci

Polska
Ciała trzech mężczyzn znaleziono w kamienicy. Policja bada okoliczności śmierci
Polsat News

Ciała znaleziono w środę w kamienicy w Żychlinie (woj. łódzkie). Pod uwagę brane są hipotezy zatrucia skażonym alkoholem lub tlenkiem węgla.

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi Joanna Kącka, martwe ciała trzech mężczyzn w wieku 55, 48 i 68 lat kutnowscy policjanci znaleźli w środę w dwóch mieszkaniach jednej z kamienic w Żychlinie.

 

Wcześniej z funkcjonariuszami oraz strażą pożarną skontaktowała się zaniepokojona pracownica opieki społecznej, która nie mogła się dostać do lokalu podopiecznego.

 

W jednym mieszkaniu znaleziono ciała dwóch mężczyzn, a kolejne w innym pomieszczeniu tego samego budynku.

 

- Na ciałach denatów nie ujawniono śladów świadczących o udziale osób trzecich w śmierci tych mężczyzn. Przyczynę określi sekcja zwłok. Policjanci przeprowadzają szczegółowe oględziny i zabezpieczają ślady oraz przesłuchują świadków. Niewykluczone, że mogło dojść do zatrucia wspólnie spożywanego alkoholu niewiadomego pochodzenia - powiedziała Kącka.

 

Pod uwagę brana jest również hipoteza zatrucia tlenkiem węgla, ponieważ w jednym z mieszkań znajdował się piec - tzw. koza.

 

PAP

mta/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie