Neumann: myślenie prezesa PiS to takie myślenie bolszewików

Polska
Neumann: myślenie prezesa PiS to takie myślenie bolszewików
Polsat News

Sławomir Neumann, gość "Wydarzeń", skomentował w ten sposób słowa Jarosława Kaczyńskiego, który w wywiadzie w tygodniku "wSieci” stwierdził: - Mamy większość, nie musimy liczyć się z nikim, nikt nam nie jest do niczego potrzebny. Jarosław Kaczyński opisywał wydarzenia wokół kryzysu parlamentarnego i nazwał je nawoływaniem do puczu.

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnika "wSieci" komentował wydarzenia związane z protestami 16 grudnia pod Sejmem. 

 

- Trzeba to nazwać wprost: to była próba puczu - powiedział Jarosław Kaczyński. - Sygnały o takiej możliwej próbie przejęcia władzy docierały już do nas wcześniej - dodał prezes PiS.

 

Neumann: Klub PiS-u uznał, że jest Sejmem

 

Zdaniem posła PO Sławomira Neumanna "trywializowanie (kryzysu parlamentarnego - red.) i opowiadanie historii o puczu to "nieudolna próba wybrnięcia PiS z tej sytuacji”

 

- To myślenie uwidoczniło się na Sali Kolumnowej, gdzie PiS uznał, że jest Sejmem. Niedługo dowiemy się, że ustawy będą głosowane w siedzibie PiS-u na Nowogrodzkiej. Może mieć to dalsze implikacje - komentował na antenie Polsat News Sławomir Neumann.

 

Polsat News

mta/grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie