"Polityczne emocje nie powinny przesłonić szczęścia naszych rodzin". Para prezydencka złożyła świąteczne życzenia

Polska
"Polityczne emocje nie powinny przesłonić szczęścia naszych rodzin". Para prezydencka złożyła świąteczne życzenia
prezydent.pl

Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz; polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin - mówi prezydent Andrzej Duda w życzeniach z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Radości i optymizmu życzy pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

- Życzymy Państwu, aby betlejemska gwiazda zaświeciła dla Państwa bliskich, dla przyjaciół i sąsiadów. Dla całego naszego Narodu. Niech ten uroczysty wieczór polskie domy wypełnia serdecznością i wyrozumiałością, i otwartością. Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin - powiedział prezydent w opublikowanym w sobotę nagraniu wideo.

 

Pierwsza dama życzy radości i optymizmu "zarówno dzisiaj, podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole, jak i przez cały następny rok".


"Oby świąteczna atmosfera trwała także na co dzień"

 

Para prezydencka szczególne życzenia kieruje do wszystkich rodziców wychowujących dzieci. - Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej - mówi prezydent.

 

- Oby ta wyjątkowa świąteczna atmosfera trwała także na co dzień - również wtedy, kiedy już wrócimy do pracy i zwykłych obowiązków. Wesołych, spokojnych świąt - podkreśliła pierwsza dama.

 

 

PAP

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie