Szczury-giganty zjadły żywcem niemowlę. Matka poszła na imprezę

Świat
Szczury-giganty zjadły żywcem niemowlę. Matka poszła na imprezę
Flickr/Matt Baume/CC BY-SA 2.0

Ta makabryczna historia wydarzyła się w stolicy RPA. Trzymiesięczna dziewczynka została sama w domu po tym, gdy jej 26-letnia matka wyszła z domu. Kiedy wróciła z nowo poznanym na imprezie partnerem, odkryła, że dziewczynka nie żyje. - Na całym ciele widać było ślady ugryzień przez szczury - opowiadał sąsiad, który był na miejscu.

- Wróciła nad ranem z nowym partnerem. Próbowali włamać się do domu, ponieważ zgubiła klucze, i wtedy odkryli, że dziewczynka nie żyje - powiedziała dziennikarzom Noluthando Mtshali, córka właścicielki mieszkania. - To musiała być bolesna śmierć - dodała.

 

Jej zdaniem kobieta "powinna zgnić w więzieniu", ponieważ "nie zasługuje na bycie matką". Kobieta wzięła ze sobą na imprezę brata bliźniaka dziewczynki.

 

- Świadkowie mówią, że to nie był pierwszy raz, kiedy zostawiła bliźniaki same, ale pierwszy, kiedy zostawiła w domu tylko jedno dziecko - stwierdziła Mtshali.

 

Brat uniknął śmierci

  

- Mamy w okolicy dużo szczurów. (Matka) zostawiała dzieci same na całą noc, a one płakały do momentu aż zasnęły - opowiadała Mama Sesi Mtshali, właścicielka domu, w którym mieszkała kobieta.

 

Brat bliźniak zabitej dziewczynki, o imieniu Lucky (tłum: Szczęściarz) uniknął podobnej śmierci. Teraz trafił pod opiekę swojego 28-letniego ojca i jego nowej partnerki.

 

"Wyglądał, jakby nie jadł od kilku dni"

 

- Moja była dziewczyna urodziła bliźniaki - chłopca i dziewczynkę. W piątek wzięła ze sobą syna, a córkę zostawiła w domu - powiedział mężczyzna dziennikarzom. - Kiedy wróciła do domu następnego dnia około godz. 6:30 rano, dziewczynka była martwa - dodał.

 

- Kiedy Lucky trafił do nas, wyglądał jakby nie jadł od kilku dni. Ale teraz już ma się dobrze - opowiadała jego nowa partnerka.

 

Matka została aresztowana za zaniedbanie dziecka.

 

- Mogę potwierdzić, że dziewczynka została zjedzona żywcem. Jej matka zosła aresztowana (…) Sprawa w sądzie odbędzie się w przyszłym roku - poinformowała kapitan Mega Ndobe z lokalnej policji.

 

Daily Mail

pam/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie