Suski dopytuje sędziego o Carycę. Milewski: jedyna jaką znam to Katarzyna

Polska
Suski dopytuje sędziego o Carycę. Milewski: jedyna jaką znam to Katarzyna
Polsat News

Do zaskakującej wymiany zdań doszło w środę podczas obrad sejmowej komisji śledczej ws. Amber Gold. Jeden z jej członków, poseł Marek Suski z PiS, dopytywał zeznającego byłego prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszarda Milewskiego, czy zna kobietę o pseudonimie Caryca. To, co wydarzyło się później, rozbawiło nawet przewodniczącą komisji Małgorzatę Wassermann

Marek Suski (PiS) pytał o osoby, które bywały na trybunie VIP podczas meczów Lechii Gdańsk. - Bagatelizuje pan sprawę bywania na tej loży, ale w gdańskim środowisku ta loża uważana jest za coś wyjątkowego, bywanie tam to nobilitacja (...) nawet ważne osoby, które nie interesowały się sportem, tam chodziły, wymienia się tutaj panią o pseudonimie Caryca, która występuje jako bardzo wpływowa osoba w gdańskim wymiarze sprawiedliwości - mówił Suski.

 

- Media donoszą, że na stadion miał ją wprowadzić Milewski, czy znana jest panu ta osoba o pseudonimie Caryca? - pytał Suski.

 

Milewski odpowiedział, że jedyna caryca, którą zna, to Katarzyna. - A może pan podać nazwisko? - dopytywał Suski. - Katarzyna Wielka - odpowiedział Milewski.

 

polsatnews.pl, PAP

 

 

kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie