Brejza w "Tak czy Nie": na czele komisji sprawiedliwości stoi kłamca

Polska
Brejza w "Tak czy Nie": na czele komisji sprawiedliwości stoi kłamca
Polsat News

- Jakkolwiek pan Piotrowicz nie żonglowałby terminologią i mówił, że parafował cokolwiek, sytuacja się zmienia i okazuje się, że na czele komisji sprawiedliwości stoi kłamca - tak o Stanisławie Piotrowiczu z PIS-u mówił w programie "Tak czy Nie" Krzysztof Brejza z PO. Program prowadziła Agnieszka Gozdyra.

- Myślę, że swoim wystąpieniem Piotrowicz nie przekonał nikogo, nawet kolegów z PiS-u i brnie w kłamstwa. Okazuje się, że jest tam jego podpis i zmienił on status pana Pikula z podejrzanego na oskarżonego co w stanie wojennym było drastycznym faktem prawnym - ocenił poseł PO.

 

Partyjnego kolegi bronił Jan Maria Jackowski. Senator Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że sprawa Piotrowicza ma charakter polityczny i oskarżył opozycję o hipokryzję.

 

PiS odpowiada i wskazuje związki posłów PO ze służbami PRL

 

- Państwa tyrada miałaby uzasadnienie gdyby w waszym ugrupowaniu nie było pana TW Boniego, który w tym czasie donosił i współpracował ze służbą bezpieczeństwa, albo np. TW Rosatiego, który jest eurodeputowanym - powiedział senator PiS.

 

- Platforma Obywatelska zrobiła w czerwcu 2015 roku zamach na Trybunał Konstytucyjny. Wywołała tym całą historię i teraz kiedy my próbujemy znormalizować sytuację, atakuje się osoby, które w tym zakresie działają. To pokazuje hipokryzję opozycji - dodał.

 

Widzowie "Tak czy Nie" nie wierzą posłowi PiS

 

Na głównej stronie portalu polsatnews.pl zamieściliśmy sondę z pytaniem: czy przekonują cię wyjaśnienia posła Stanisława Piotrowicza?". Odpowiedzi: "TAK" udzieliło 25,4 proc. osób, a "NIE" 74.6 proc.

  

Dotychczasowe odcinki programu "Tak czy Nie" można obejrzeć tutaj.

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie