Zaatakował żonę i dziecko. Potem wbił sobie nóż w szyję

Polska
Zaatakował żonę i dziecko. Potem wbił sobie nóż w szyję
Polsat News

W Rybniku doszło do makabrycznego zdarzenia. 33-letni napastnik zaatakował kobietę z wózkiem, w którym znajdowało się 3-letnie dziecko. Mężczyzna zadał kobiecie kilka ciosów nożem, a później wbił sobie ostrze w szyję. Pomimo reanimacji, zmarł. Kobieta trafiła do szpitala, natomiast dziecku nic się nie stało.

W sobotę ok. godz. 18. rybniccy policjanci zostali poinformowani przez sąsiadów rodziny, że w bloku przy ul. Chalotta agresywny mężczyzna biega po klatce schodowej z nożem. Napastnik wywrócił wózek i zaatakował kobietę, której zadał kilkanaście ciosów. Próbował także zrobić krzywdę dziecku.

 

Okazało się, że członkowie zdarzenia byli rodziną. Małżeństwo nie mieszkało razem od dłuższego czasu. Według sąsiadów mężczyzna miał problemy psychiczne, brał leki, a także nadużywał alkoholu.

 

Funkcjonariusze zastali na miejscu dwa ciała leżące na klatce schodowej - ciężko ranną kobietę oraz napastnika, który po ataku popełnił samobójstwo. Pomimo udzieleniu mężczyźnie pomocy przedmedycznej nie udało się go uratować.

 

Poszkodowana kobieta natychmiast trafiła do szpitala. Lekarze nie informują o jej stanie. 3-letniemu dziecku nic się nie stało.

 

Motywy sprawcy są obecnie przedmiotem badań śledczych. 

 

Polsat News

zdr/grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!