Wojciech Cejrowski w "Skandalistach"

Polska
Wojciech Cejrowski w "Skandalistach"
Polsat News

Podróżnik, dziennikarz, pisarz, autor popularnych audycji i programów, satyryk, fotograf, a przede wszystkim wielka osobowość: Wojciech Cejrowski będzie gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści". Wojciech Cejrowski przygotował dla prowadzącej niespodziankę, jeśli chcecie się przekonać, co to takiego, to włączcie Polsat News w sobotę o godz. 20.

Zgodnie z zasadą - odpowie na pytania autorki i publiczności oraz skomentuje aktualne wydarzenia polityczne w Polsce i na świecie. Pasją Cejrowskiego są bowiem dalekie podróże, podczas których odkrywa i opisuje ginące plemiona, jednak znany jest także z ostrych komentarzy dotyczących polityki i życia społecznego. W swojej publicystyce i wypowiedziach ostry i bezkompromisowy. Wszystko robi z pasją i tak na pewno będzie w sobotnich "Skandalistach".


Cejrowski jest absolwentem prestiżowego liceum imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie. Był kolegą Grzegorza Przemyka, po jego pogrzebie podczas egzaminów maturalnych został brutalnie przesłuchany. Studiował na wydziale aktorskim warszawskiej PWST, historię sztuki na KUL, a także socjologię i archeologię na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował też na Santa Clara University w Kalifornii. Pracuje i myśli w trzech językach: polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

 

W 1999 zapłacił grzywnę za znieważenie prezydenta Kwaśniewskiego


W 1999 roku Wojciech Cejrowski został skazany na grzywnę w wysokości 3000 złotych za znieważenie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.


Na kilka dni przed drugą turą wyborów prezydenckich w 2015 roku Cejrowski opublikował na portalu YouTube spot, w którym podarł plakat Bronisława Komorowskiego i zaapelował by "nie wybierać śmieci".


Wojciech Cejrowski w programie "Skandaliści" w Polsat News, sobota godz. 20.

 

Polsat News

red/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze