Szydło: przywracamy polskie państwo tam, gdzie było zwijane przez PO-PSL

Polska
Szydło: przywracamy polskie państwo tam, gdzie było zwijane przez PO-PSL
PAP/Andrzej Grygiel

- Przywracamy polskie państwo w tych regionach, gdzie było przez osiem lat przez PO-PSL zwijane - mówiła w poniedziałek w Bielsko-Białej premier Beata Szydło, nawiązując m.in. do realizacji śląskich odcinków drogi ekspresowej S1.

Premier zaznaczyła, że ogłasza bardzo ważną decyzję dla regionu. - To jest ważna inwestycja, która nie tylko będzie się przyczyniała do rozwoju, poprawi komunikację w regionie, będzie się przyczyniała do jego rozwoju. Jest to inwestycja, która pokazuje, że polska się rozwija - powiedziała szefowa rządu.

 

Jak zaznaczyła, rząd jest inicjatorem wielu gospodarczych projektów. Podkreśliła, że w poniedziałek wicepremier Mateusz Morawiecki podpisze kontrakt, który da wiele miejsc pracy. - Pojawi się nowy inwestor. To ważna inwestycja, która będzie realizowana na Dolnym Śląsku - podkreśliła premier.

 

Beata Szydło dodała, że szef MSWiA Mariusz Błaszczak otwiera kolejny posterunek policji w małej miejscowości. - Obiecaliśmy w kampanii wyborczej, że będziemy zajmowali się sprawami zwykłych ludzi, obywateli, realizować co oczekują, i wywiązujemy się z tych deklaracji. Przywracamy polskie państwo w tych regionach, miejscowościach, gdzie było przez osiem lat przez PO-PSL zwijane - oświadczyła.

 

PAP

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie