Pijani rozegrali mecz. W przerwie uzupełniali płyny

Kultura
YouTube.com/humornieu

Nietypowy mecz piłki nożnej rozegrany został w Norwegii. Według zasad ustalonych przed spotkaniem, aby strzelone gole się liczyły, ich zdobywcy musieli mieć ponad 1 promil alkoholu we krwi.

Mecz zakończył się wynikiem 4:3, ale nie rezultat był tu najważniejszy. Na wideo, które pojawiło się w sieci widać, że zdecydowanej większości zawodników chodziło głównie o rozrywkę.

Dla wielu graczy przyjęcie, czy podanie piłki stanowiło nie lada problem.

Zabawnie wyglądały również faule, których piłkarze dopuszczali się nie tylko na swoich przeciwnikach. Wszystko odbywało się jednak w bardzo przyjaznej atmosferze.

Na wzór zawodowych rozgrywek piłkarskich w połowie spotkania zarządzono przerwę na uzupełnienie płynów.

O ile w takich przypadkach piłkarze spożywają zazwyczaj wodę lub napoje izotoniczne, o tyle zawodnicy-amatorzy z Norwegii popijali… alkohol.

Jak "trenowali" w szatni przed meczem i jak wyglądał przebieg spotkania? Zobaczcie sami: