Trzej Królowie na segweyach. Powstała "hipsterska szopka"

Świat
Trzej Królowie na segweyach. Powstała "hipsterska szopka"
Modern Nativity

Trzej Królowie przyjechali pokłonić się Jezusowi na segweyach, z prezentami w paczkach z logo Amazona. Święty Józef robi selfie, do którego Maryja trzymająca kawę w papierowym kubku pozuje z tzw. dziubkiem. A wszystkiemu przygląda się pastuszek z tabletem. Tak wygląda "hipsterska szopka", którą można kupić za 129 dolarów.

Jeśli ktokolwiek zastanawiał się, jak w XXI wieku wyglądałyby narodziny Jezusa Chrystusa, może teraz zobaczyć co w tej kwestii podsunęła wyobraźnia Caseyowi Wrightowi, twórcy, jak to sam określa, "hipsterskiej szopki" .

 

Tłumaczy, że postanowił ją stworzyć dla tych, którzy "niekoniecznie wiedzą, co to mirra, za to świetnie odnajdują się w świecie nowych technologii". I otwarcie przyznaje, że pomysł zrodził się "po kilku piwach". 

 

Dodaje, że od razu wiedział, jak bardzo wymyślona przez niego szopka będzie polaryzować społeczeństwo. Bo jednym się podoba i chcą ją sobie kupić na święta, zaś drudzy twierdzą, że szopka obraża ich uczucia religijne i mają nadzieję, że jej twórca "trafi do piekła".

 

"Hipsterską szopkę" można kupić w sieci. Zestaw składający się z 7 figurek kosztuje 129 dolarów.

 

boredpanda.com  

jak/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze