Potrącił 3 osoby i uciekł. Obława na sprawcę wypadku

Polska
Potrącił 3 osoby i uciekł. Obława na sprawcę wypadku
Polsat News

Policja poszukuje mężczyzny, który w centrum Żyrardowa (woj. mazowieckie) uderzył w kilka samochodów, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszego widza.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22:00.

 

- Kierujący BMW, jadąc ulicą Okrzei zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem. Kontynuował jazdę, zderzył się z kolejnym autem, które zostało zepchnięte z drogi i uderzyło w trzy zaparkowane pojazdy. BMW kontynuowało jazdę i uderzyło w kolejny samochód jadący w tym samym kierunku, odbiło się od niego i uderzyło w latarnię. Tam kierowca BMW zakończył swój rajd, a następnie oddalił się z miejsca wypadku - powiedziała Polsat News asp. Agnieszka Ciereszko, komenda powiatowa policji w Żyrardowie.

 

Trzy osoby trafiły do szpitala na obserwację. Ich stan jest dobry.

 

Trwa policyjna obława

 

Świadkowie tego zdarzenia twierdzą, że kiedy mężczyzna wysiadał z samochodu, zataczał się i mógł być nietrzeźwy. Policja na razie nie potwierdza tych doniesień.   

 

- Posiadamy pewne informacje, które pozwalają na wytypowanie sprawcy. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania, jednak ze względu na dobro postępowania nie mogę udzielać informacji na temat danych tego człowieka - dodała asp. Ciereszko. 

 

Polsat News, polsatnews.pl

 

luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze