Poznańska "Różowa Pantera". Policja szuka złodzieja w różowych spodniach

Polska
Poznańska "Różowa Pantera". Policja szuka złodzieja w różowych spodniach
KMP Poznań

Rozsiadł się na kanapie w stacji kontroli pojazdów i powiedział, że czeka na żonę. Kiedy został sam, sięgnął po leżące na biurku kluczyki, zakradł się do kasetki i wyjął z niej 1500 zł. Policja po miesiącu bezskutecznych poszukiwań zdecydowała się opublikować wizerunek złodzieja. To mężczyzna w charakterystycznych różowych spodniach.

Do kradzieży doszło 15 września w stacji kontroli pojazdów na poznańskich Jeżycach. Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu zamontowane w biurze, gdzie mężczyzna miał czekać na żonę.


Kiedy z pola widzenia zniknęli mu wszyscy pracownicy, zaczął nerwowo przechadzać się po pomieszczeniu. W rękach trzymał kawałek papieru, którym początkowo szarpał drzwiczki szafki. Udało mu się jednak dostrzec leżące na biurku kluczyki, którymi otworzył kasetkę. Wyjął z niej 1500 zł.


Policjantom nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Dlatego zdecydowali się opublikować jego wizerunek. Wyróżniają go intensywnie różowe spodnie.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, policja prosi o kontakt pod całodobowym numerem telefonu 61 84 122 11 lub numerem alarmowym 997. 

 

polsatnews.pl

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie