Czarzasty, Piskorski, Orłowski. "Brutalna prawda. Durczok ujawnia". Dziś w Polsat News i polsatnews.pl o godz. 21

Polska
Czarzasty, Piskorski, Orłowski. "Brutalna prawda. Durczok ujawnia". Dziś w Polsat News i polsatnews.pl o godz. 21
Polsat News

- Za pomocą prostych pytań będę domagał się od polityków wyrażanych po ludzku odpowiedzi - zapowiada Kamil Durczok, gospodarz programu. Gośćmi kolejnego odcinka będą przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty, były prezydent Warszawy i lider Stronnictwa Demokratycznego Paweł Piskorski oraz ekonomista i członek Narodowej Rady Rozwoju, profesor Witold Orłowski.

Durczok zapewnia, że ważniejsza będzie ostra dyskusja niż konwenanse, a widzowie mogą wymagać zarówno od prowadzącego, jak i gościa, pełnej otwartości i twardej wymiany argumentów.

 

- Jeśli politykom zależy na tym, żeby być jak najdłużej na antenie, to muszą odpowiadać na pytania. To prosta reguła. Nie możemy zawracać widzom głowy wypowiedziami, które są na okrętkę, po to, żeby nic nie powiedzieć, albo sprowadzają się do słynnych sms-owych przekazów dnia. Gdy rozmowa będzie toczyła się autentycznie i szczerze, brutalnie czasem, ale prawdziwie, to będzie trwała. A jak tak się nie będzie toczyła, to będzie się kończyła - mówi dziennikarz.

 

W każdym wydaniu przewidziane są rozmowy z gośćmi na bieżące tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne.

 

Transmisję programu będzie można obejrzeć na antenie Polsat News oraz na stronie głównej portalu polsatnews.pl o godz. 21.

 

Wszystkie odcinki programu można będzie oglądać w portalu w zakładce "Nasze programy".

 

Polsat News

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie