Trump oblany przez amerykańskie miss. To trzeba zobaczyć

Świat
Trump oblany przez amerykańskie miss. To trzeba zobaczyć
YouTube.com

Pamiętacie jeszcze internetową akcję Ice Bucket Challenge? Udział brał w niej również wybrany we wtorek przez Amerykanów na 45. prezydenta USA Donald Trump. W sierpniu 2014 roku na dachu jednego z wieżowców miliardera dwa kubły lodowatej wody wylały mu na głowę Miss USA Nia Sanchez i Miss Universe Gabriel Isler.

ALS Ice Bucket Challenge to bardzo popularna akcja sprzed dwóch lat, w ramach której osoby nominowane, czyli wskazywane przez innych internautów, wylewały sobie na głowę lodowatą wodę, a film z tego wydarzenia udostępniały w sieci.

 

Głównym celem akcji było zwrócenie uwagi społeczeństwa na chorobę stwardnienia zanikowego bocznego, czyli Amyotrophic lateral sclerosis – ALS.

 

"Nominuję Baracka Obamę"

 

Na punkcie zabawy oszalał wówczas cały świat, a udział brały w niej m.in. gwiazdy Hollywood, celebryci, politycy, sportowcy, aktorzy i muzycy. Także dzięki ich zaangażowaniu zabawa pozwoliła zgromadzić wielomilionowe środki.

 

W sierpniu 2014 roku do wyzwania przyłączył się również Donald Trump. Wcześniej zgłosili go do ALS Vince McMahon, Mike Tyson i Homer Simpson. - Teraz ja nominuję prezydenta Baracka Obamę oraz dwóch moich synów: Erica i Donalda Juniora - powiedział.

 

Dodał również, że sam został wcześniej nominowany przez dziesiątki osób, z których wiele chciało zapewne sprawdzić w ten sposób, czy włosy Trumpa są prawdziwe.

 

Całość odbyła się na dachu Trump Tower - 202-metrowego wieżowca zlokalizowanego przy Piątej Alei na Manhattanie w Nowym Jorku. Budynek zarządzany jest przez Trump Organization i stanowi jednocześnie jej główną siedzibę.

 

 

 

 

 

Miss USA Nia Sanchez

 

 

 

Miss Universe Gabriel Isler

 

 

polsatnews.pl

po/pr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie