Fanki czekały 3 lata! Justin Bieber w Polsce. Kraków szykuje się na przyjazd piosenkarza

Kultura
Fanki czekały 3 lata! Justin Bieber w Polsce. Kraków szykuje się na przyjazd piosenkarza
Flick.com/Lou Stejskal/CC BY 2.0

11 listopada w Krakowie odbędzie się koncert idola nastolatek. Samolot z kanadyjskim muzykiem najprawdopodobniej wyląduje w Polsce jeszcze wczwartek, jednak godzina przylotu Biebera utrzymywana jest w całkowitej tajemnicy. Krakowska Tauron Arena, na której ma wystąpić gwiazdor, jest już ozdobiona napisem "Justin, we love you!".

Będzie to drugi koncert Justina w Polsce, poprzedni odbył się w Łodzi w 2013 roku.

 

- Koncertowi Justina Biebera w Polsce towarzyszy rozmach na niespotykaną skalę. To jedna z niewielu gwiazd światowego formatu, która przywozi ze sobą własną ekipę produkcyjną, odpowiedzialną za realizację całości koncertu. Towarzyszą jej 23 ciężarówki oraz 11 tour busów. Dodatkowo, management artysty poprosił nas o 5 samochodów, które także będą służyć ekipie artysty w dniu koncertu. Łącznie, do dyspozycji artysty i jego ekipy pozostanie także aż 16 pomieszczeń hali Tauron Arena Kraków, które będą pełniły funkcję garderób oraz biur produkcyjnych - powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, organizatora koncertu.

 

Wiadomo też, że opis produkcyjny koncertu liczy sobie prawie 800 stron.

 

- Show zostanie zrealizowane przy użyciu wielu skomplikowanych systemów windowych, trampolin oraz wyrzutni. To dzięki nim artysta będzie błyskawicznie zmieniał swoją lokalizację, wznosił się nad publicznością oraz "znikał" w nieoczekiwanych momentach. Zjawiskową oprawę zagwarantuje aż 47 rodzajów różnego rodzaju efektów pirotechnicznych oraz laserowych - tłumaczył Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 

Bieber pojawi się na scenie około godz. 20:40. Nie wiadomo jeszcze, w jakim hotelu się zatrzyma i czy planuje spotkać się z fanami poza sceną.

 

 

 

polsatnews.pl

 

pam/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze