Gronkiewicz-Waltz unieważniła przetarg na dokonanie audytu dot. reprywatyzacji

Polska
Gronkiewicz-Waltz unieważniła przetarg na dokonanie audytu dot. reprywatyzacji
Polsat News

Stołeczny ratusz unieważnił przetarg na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji nieruchomości w mieście. - Władze Warszawy odrzuciły jedyną ofertę złożoną w przetargu, ponieważ nie spełniła wymagań miasta - powiedział we wtorek rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk.

- Przetarg został unieważniony dlatego, że oferta, która została złożona nie spełniała wymagań, które stawialiśmy przed firmami, które miały realizować dla nas audyt - powiedział rzecznik ratusza.

 

Dopytywany, o jakie wymagania chodzi, odparł, że firma "nie udokumentowała w sposób odpowiedni, odpowiedniego doświadczenia przy realizacji dużych zadań".

 

Milczarczyk zapewnił, że miasto mimo unieważnienia przetargu nie rezygnuje z chęci przeprowadzenia audytu.

 

Audyt wart 800 tys. zł

 

- Będziemy powtarzać procedurę wyboru wykonawcy - zapowiedział. Rzecznik stołecznego ratusza dodał, że miasto będzie chciało wybrać jak najszybciej wykonawcę audytu.

 

Informację o odrzuceniu przez urzędników prezydent miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz jedynej zgłoszonej w przetargu oferty na przeprowadzenie audytu, jako pierwsze podało we wtorek radio RMF FM.

 

Pod koniec października ratusz poinformował, że do miasta wpłynęła tylko jedna oferta na przeprowadzenie audytu. Mieściła się ona w maksymalnej wysokości przewidzianej przez władze Warszawy, czyli 800 tys. zł netto.

 

PAP

po/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie