Morderstwo w Ostródzie. Zabił córkę byłej partnerki, a potem się powiesił

Polska
Morderstwo w Ostródzie. Zabił córkę byłej partnerki, a potem się powiesił
Polsat News

21-letnia Dominika miała zostać zabita przez byłego partnera swojej matki. Prawdopodobnym motywem zabójstwa była zemsta - kilka dni temu matka zamordowanej rozstała się ze sprawcą. Po popełnieniu zbrodni 55-letni Zdzisław M. odebrał sobie życie.

W czwartek około godziny 7:00 sąsiedzi powiadomili policję o "dziwnych krzykach", które słychać z jednego z mieszkań w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zastali leżące wewnątrz ciało zamordowanej 21-latki z licznymi obrażeniami głowy. Kobieta została zabita tępym narzędziem.

 

Pierwszym podejrzanym był 55-letni Zdzisław M., emerytowany komandos i były partner matki zamordowanej.

 

- Poszukiwania mężczyzny były bardzo intensywne z uwagi, że mieliśmy duży obszar. Działania doprowadziły nas do kompleksu leśnego, w którym mógł ten mężczyzna przebywać. Wówczas ujawnione zostały tam zwłoki tego mężczyzny. 55-latek powiesił się - powiedział Polsat News st. asp. Janusz Karczewski z policji w Ostródzie.

 

Jak dodał, dowody znalezione przez policjantów na miejscu zdarzenia wskazują, że to ten mężczyzna był sprawcą zabójstwa 21-latki.

 

Polsat News

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie