Ciało 38-latki w hotelu w Gdyni. Jedna osoba zatrzymana

Polska
Ciało 38-latki w hotelu w Gdyni. Jedna osoba zatrzymana
Polsat News

Martwą kobietę znaleźli w nocy pracownicy jednego z gdyńskich hoteli. - Dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok - powiedział polsatnews.pl nadkom. Michał Rusak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Służby pojawiły się na miejscu ok. godz. 1:30 w nocy. Poza policją i pogotowiem przyjechali także technicy kryminalistyki.

 

- Zakładamy, że badania laboratoryjne wykażą zarówno przyczynę śmierci, jak i czy nie przyczyniły się do niej osoby trzecie - powiedział o zaplanowanej na dzisiaj sekcji zwłok Rusak.

 

Zmarła to 38-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Była w hotelu gościem - rzecznik nie potrafił jednak odpowiedzieć, czy znaleziono ją w pokoju wynajętym przez nią, czy przebywała u innej osoby.

 

Funkcjonariusze tej samej nocy w hotelu zatrzymali 53-letniego mężczyznę. - To również mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego - powiedział rzecznik.

 

- Bez sekcji zwłok nie możemy powiedzieć, czy (mężczyzna - przyp. red.) miał związek z tą sprawą, ale mamy prawo zatrzymać osobę, która potencjalnie mogłaby go mieć lub być świadkiem. Jest w policyjnym areszcie - doprecyzował Rusak.

 

polsatnews.pl

pr/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze