Znaleziono zwłoki kobiety. Jej mąż i trójka dzieci zginęli wcześniej w wypadku

Polska
Znaleziono zwłoki kobiety. Jej mąż i trójka dzieci zginęli wcześniej w wypadku
Polsat News

W Zgorzelcu (woj. dolnośląskie) w zamkniętym mieszkaniu odnaleziono zwłoki 44-letniej kobiety. To żona mężczyzny, który we wtorek po godz. 12:00 w Działoszynie zginął w wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego z tirem. Wraz z nim na miejscu śmierć poniosło troje dzieci.

We wtorek na drodze wojewódzkiej nr 352 między Zgorzelcem a Bogatynią samochód osobowy, którym kierował 44-letni Robert W., zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z tirem. Zginęły cztery osoby – kierowca i troje dzieci. Kierowca tira doznał ogólnych potłuczeń i nie wymagał przewiezienia do szpitala.

 

Jak poinformowała Polsat News rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze Violetta Niziołek, policjanci udali się do mieszkania kobiety, aby poinformować ją o tragicznym wypadku. Na miejscu znaleźli ciało kobiety. 

 

– Dotychczasowe ustalenia wskazują, że ta kobieta to żona mężczyzny i matka trójki dzieci, którzy zginęli w wypadku – poinformowała prokurator.

 

Na miejscu trwają czynności, w których uczestniczą prokuratorzy i funkcjonariusze policji. Śledczy ustalają okoliczności zgonu kobiety. Niziołek dodała, że więcej informacji śledczy przekażą w środę.

 

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń RMF FM , 44-letnia kobieta miała obrażenia głowy. Według informacji radia dzieci były w wieku 6, 11 i 13 lat.

 

Polsat News, polsatnews.pl, RMF

prz/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie