Wnukowie podejrzewani o zabójstwo babci. Zadano jej ciosy nożem

Polska
Wnukowie podejrzewani o zabójstwo babci. Zadano jej ciosy nożem
Polsat News

Dwaj mężczyźni w wieku 21 i 23 lat zostali zatrzymani w Łodzi w związku z zabójstwem 69-letniej kobiety. To jej wnukowie. W momencie zatrzymania obaj byli nietrzeźwi. Najprawdopodobniej w środę zostaną przesłuchani.

Ciało kobiety w poniedziałek wieczorem znalazł jej syn. Zaniepokojony brakiem kontaktu z matką poszedł do jej mieszkania. Drzwi wejściowe były zamknięte, a w środku nikogo nie było. W piwnicy, do której prowadził właz znajdujący się w przedpokoju, mężczyzna odnalazł nienaturalnie leżące zwłoki 69-letniej matki.


Ciało w pasie obwiązane było liną. – Ujawniono cztery rany kłute. Pod zwłokami znajdował się nóż, najprawdopodobniej narzędzie zbrodni – powiedział Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.


Możliwe, że kobieta nie żyła od kilku dni. Dokładną datę i przyczynę śmierci określi sekcja zwłok.


Zatrzymani byli nietrzeźwi


Z związku z przestępstwem zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21 i 23 lata. To wnukowie kobiety. Obaj byli nietrzeźwi. W ich organizmach stwierdzono pond 2 promile alkoholu.


Prawdopodobnie w środę mężczyźni zostaną przesłuchani. Za zabójstwo może im grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Polsat News, polsatnews.pl

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie