Kwiatkowski, Ogórek, Kalisz. "Brutalna prawda. Durczok ujawnia". Dziś w Polsat News i polsatnews.pl o godz. 21. Zobacz to

Polska
Kwiatkowski, Ogórek, Kalisz. "Brutalna prawda. Durczok ujawnia". Dziś w Polsat News i polsatnews.pl o godz. 21. Zobacz to
Polsat News

- Za pomocą prostych pytań, wcale nieagresywnych, ale bardzo konkretnych, będę domagał się od polityków wyrażanych po ludzku odpowiedzi - zapowiada Kamil Durczok, gospodarz programu. Gośćmi pierwszego odcinka będą szef Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski, były poseł SLD Ryszard Kalisz oraz Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na prezydenta w ubiegłorocznych wyborach.

Durczok zapewnia, że ważniejsza będzie ostra dyskusja niż konwenanse, a widzowie mogą wymagać zarówno od powracającego na scenę dziennikarską prowadzącego, jak i gościa, pełnej otwartości i twardej wymiany argumentów.

 

- Jeśli politykom zależy na tym, żeby być jak najdłużej na antenie, to muszą odpowiadać na pytania. To prosta reguła. Nie możemy zawracać widzom głowy wypowiedziami, które są na okrętkę, po to, żeby nic nie powiedzieć, albo sprowadzają się do słynnych sms-owych przekazów dnia. Gdy rozmowa będzie toczyła się autentycznie i szczerze, brutalnie czasem, ale prawdziwie, to będzie trwała. A jak tak się nie będzie toczyła, to będzie się kończyła - mówi dziennikarz.

 

W każdym wydaniu przewidziane są rozmowy z gośćmi na bieżące tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne. Na zakończenie widzowie obejrzą archiwalne i bieżące wypowiedzi wybranych polityków i przekonają się, jak zmieniały się ich poglądy.

 

Transmisję pierwszego odcinka programu będzie można obejrzeć na antenie Polsat News oraz na stronie głównej portalu polsatnews.pl o godz. 21.

 

Wszystkie odcinki programu można będzie oglądać w portalu w zakładce "Nasze programy".

 

polsatnews.pl

 

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie