"Brutalna prawda. Durczok ujawnia". Od czwartku w Polsat News o godz. 21

Kultura
"Brutalna prawda. Durczok ujawnia". Od czwartku w Polsat News o godz. 21
Polsat News

- Będziemy uczciwi wobec widzów. Oczekujemy od gości konkretnych odpowiedzi na postawione pytania. Będziemy konsekwentnie domagać się prawdy, choćby była ona brutalna - mówi Kamil Durczok, autor programu, który od czwartku, 20 października, będzie emitowany w Polsat News. Jak dodaje, tu nikt nie będzie obawiał się powiedzieć „Pan/Pani kłamie”.

Założeniem programu jest dojście do  tytułowej "brutalnej prawdy", bez niejasności czy wymijających wypowiedzi. Dlatego nie będzie w nim miejsca na okrągłe zdania, a od zaproszonych gości będzie się wymagać, aby po prostu powiedzieli, co naprawdę myślą, a nie, co wydaje im się, że powinni powiedzieć.

 

Gospodarz programu zapewnia, że ważniejsza będzie ostra dyskusja niż konwenanse, a widzowie mogą wymagać zarówno od powracającego na scenę dziennikarską prowadzącego, jak i gościa pełnej otwartości i twardej wymiany argumentów.

 

 

W każdym wydaniu przewidziane są rozmowy z gośćmi na bieżące tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne. Na zakończenie widzowie obejrzą archiwalne i bieżące wypowiedzi wybranych polityków i przekonają się, jak zmieniały się ich poglądy.

 

Wydania kolejnych odcinków programu można będzie obejrzeć po emisji w Polsat News na polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy”.

 

Polsat News

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie