"Gwiezdne Wojny" wracają. Zobacz trailer filmu "Łotr 1"

Kultura
"Gwiezdne Wojny" wracają. Zobacz trailer filmu "Łotr 1"
YouTube

"Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie" - taki tytuł nosi pierwszy z trzech zaplanowanych spin-offów, czyli filmów przedstawiających wątki poboczne do głównej fabuły. Fani odliczają dni do zaplanowanej na grudzień premiery. Ci bardziej niecierpliwi już dziś mogą zobaczyć ostateczną filmową zapowiedź kolejnej części kultowej sagi.

"Łotr 1" trafi do kin tylko rok po premierze "Przebudzenia Mocy". Polską premierę zaplanowano na 15 grudnia.

 

Reżyserem filmu jest Gareth Edwards, a scenariusz napisał Chris Weitz. W filmie zobaczymy m.in. Felicity Jones i Foresta Whitakera. Produkcja LucasFilm opowiada o bojownikach Sojuszu Rebeliantów, którzy po utworzeniu Imperium Galaktycznego wyruszają na desperacką misję wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci, zanim zostanie ona wykorzystana przez zwolenników Imperatora Palpatine’a.

 

Polityka Disneya

 

W najbliższej przyszłości wielbiciele "Gwiezdnych Wojen" mogą spodziewać się jeszcze dwóch spin-offów i kontynuacji "Przebudzenia Mocy". Systematyczne wypuszczanie kolejnych produkcji to efekt polityki korporacji Disneya, która po zakupie praw do "Gwiezdnych Wojen" chce dostarczać fanom jak najwięcej filmowych wrażeń.

 

 

 

polsatnews.pl, naekranie.pl

jak/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie