"Śmieć, pies, świnia". Robert De Niro ostro o Trumpie

Świat
"Śmieć, pies, świnia". Robert De Niro ostro o Trumpie
AP/ANONYMOUS CONTENT/#VoteYourFuture

Słynny hollywoodzki aktor Robert de Niro nie przebiera w słowach oceniając kandydata Partii Republikańskiej na prezydenta USA - na dodatek na nagraniu, które miało zachęcać Amerykanów do głosowania, także na Donalda Trumpa. Film miał być również elementem apolitycznej akcji.

- On jest tak rażąco głupi. To śmieć. Pies. Świnia. Oszust, g*** artysta. Błazen, który nie wie, o czym mówi, nie odrabia pracy domowej, nie interesuje się niczym. Wydaje mu się, że ogrywa społeczeństwo, nie płaci podatków. To idiota. Colin Powell (amerykański generał i były sekretarz stanu - przyp. red.) najlepiej to ujął: to katastrofa narodowa. Przynosi wstyd całemu krajowi. To mnie tak wścieka, że ten kraj doszedł do takiego momentu, że ten głupiec, ten idiota dotarł tam, gdzie jest. On mówi, jak to chciałby innym przywalić w twarz. Ja chciałbym jemu przywalić w twarz - mówił na nagraniu Robert De Niro.

 

Chodziło tylko o udział w wyborach

 

Aktor włączył się do akcji #VoteYourFuture zorganizowanej przez firmę Anonymous Content. W ramach apolitycznej - w założeniach - akcji gwiazdy i znane osobistości ze Stanów Zjednoczonych na krótkich, 55-sekundowych nagraniach zachęcają do wzięcia udziału w wyborach.

 

Takie zadanie miał też wyznaczone De Niro, ale aktor poszedł swoją drogą.

 

- To jest ktoś kogo chcemy na prezydenta? Nie sądzę. Troszczę się o to, dokąd zmierza ten kraj. I bardzo, bardzo się martwię, że może pójść w złym kierunku z kimś takim jak Donald Trump. Jeśli zależy ci na przyszłości, zagłosuj na nią - kontynuował.

 

Ostatecznie film ze wściekłym De Niro nie został oficjalnie włączony do akcji, ale został opublikowany w sieci.

 

polsatnews.pl, wideo: AP/ANONYMOUS CONTENT/#VoteYourFuture

pr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie