Pięciu zatrzymanych po zabójstwie w Kwidzynie

Polska
Pięciu zatrzymanych po zabójstwie w Kwidzynie
Polsat News

W piątek na jednym ze skrzyżowań w Kwidzynie (woj. pomorskie) zastrzelony został 20-letni mężczyzna. W nocy w związku ze sprawą policja zatrzymała pięć osób, niewykluczone są jednak kolejne zatrzymania.

Do zdarzenia doszło w okolicy Ronda Piastowskiego. 20-letni mężczyzna został postrzelony w klatkę piersiową, a po przewiezieniu do szpitala zmarł.

 

- Sprawą natychmiast zajęli się policjanci - zarówno z Kwidzyna, jak i z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Efektem tych działań było zatrzymanie pięciu osób. Oczywiście nie są to ostatnie zatrzymania, planujemy kolejne. Z tymi osobami będą wykonywane dzisiaj już pierwsze czynności procesowe. Wczoraj na miejscu zdarzenia opracowali również technicy kryminalistyki, pracował także prokurator oraz policjanci z wydziałów dochodzeniowo-śledczych. Tam były przeprowadzone bardzo szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia oraz byli już przesluchiwani pierwsi świadkowie - powiedział Polsat News podkom. Michał Sinkiewicz z zespołu prasowego pomorskiej policji.

 

W piątek media informowały, że do zabójstwa doszło w wyniku porachunków pseudokibiców. Na razie policja nie ujawnia więcej szczegółów.

 

Polsat News

 

jak/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze