Kim Kardashian obrabowana. Straciła 16 mln euro. Pięciu mężczyzn groziło jej bronią

Świat
Kim Kardashian obrabowana. Straciła 16 mln euro. Pięciu mężczyzn groziło jej bronią
Flickr/Eva Rinaldi/CC BY-SA 2.0
Kim Kardashian

Amerykańska celebrytka Kim Kardashian została w nocy z niedzieli na poniedziałek obrabowana przez uzbrojonych mężczyzn w paryskim hotelu. Kilku przebranych za policjantów napastników, grożąc kobiecie bronią, ukradło jej biżuterię wartą 16 milionów euro.

Do napadu na znaną z amerykańskiego reality show celebrytkę doszło w pokoju hotelowym. Agencja Reutera - powołując się na źródła policyjne - podała, że rabunek miał miejsce w luksusowej rezydencji uchodzącej za gwarantującą dyskrecję. Często zatrzymują się tam bogate osobistości. Jak poinformowała paryska policja, w trakcie napadu nikt nie odniósł obrażeń.

 

Kardashian "jest naprawdę wstrząśnięta, ale fizycznie nic jej nie jest" - oświadczyła rzeczniczka gwiazdy.

 

Gdy doszło do zdarzenia, mąż Kardashian, słynny raper i producent muzyczny Kanye West, występował na festiwalu w Nowym Jorku. Gdy poinformowano go o zajściu, przerwał koncert, tłumacząc publiczności, że powodem jest "nagły wypadek w rodzinie".

 

 

 

Nie wiadomo, czy dzieci pary - 3-letnia córka i 10-miesięczny syn - były razem z matką w hotelu, gdy doszło do napadu.

 

Kardashian - aktorka, modelka i bizneswoman - przyjechała do Paryża na Tydzień Mody. Jak zauważa agencja Reutera, w tej samej rezydencji celebrytka przebywała już wcześniej, przynajmniej raz, w 2014 roku tuż przed ślubem z Kanyem Westem.

 

PAP

mr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie