Rodzinna tragedia na Dolnym Śląsku. Nie żyje dwóch chłopców i ich matka

Polska
Rodzinna tragedia na Dolnym Śląsku. Nie żyje dwóch chłopców i ich matka
Polsat News

W jednym z domów w Kłodzku (woj. dolnośląskie) znaleziono ciała dwóch chłopców w wieku 7 i 9 lat. - Kiedy policjanci zaczęli dokładnie sprawdzać teren tej posesji, okazało się, że w pomieszczeniu gospodarczym znajduje się najprawdopodobniej matka tych dzieci, która prawdopodobnie popełniła samobójstwo - powiedział Polsat News st. asp. Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

- Na miejscu funkcjonariusze prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze, zabezpieczane są dowody - dodał st. asp. Jabłoński.

 

Policję zawiadomił ojciec dzieci, który znalazł ciała swoich synów w łóżkach. Mężczyzna znajduje się pod opieką policyjnego psychologa.  

 

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter Polsat News, Maciej Stopczyk, kobietę znaleziono podczas wizji lokalnej na strychu dwupiętrowego domu. - Kobieta miała mieć na szyi coś w rodzaju pętli. Stąd przypuszczenie, że przyczyną jej śmierci mogło być uduszenie - powiedział Stopczyk.

 

Dodał, że o sprawie niewiele mogą powiedzieć sąsiedzi. - Osoby, z którymi rozmawiałem mówią o spokojnej, bezproblemowej rodzinie. Nie było przesłanek do takiej tragedii - podkreślił reporter Polsat News.

 

Polsat News

 

luq/wjk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie