Księżniczka Charlotte wypowiedziała publicznie swoje pierwsze słowo

Kultura
Księżniczka Charlotte wypowiedziała publicznie swoje pierwsze słowo
PAP/EPA/STR

Najmłodsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej nie uczestniczyła dotąd w oficjalnych wydarzeniach. Dlatego na Wyspach furorę robią relacje z wizyty książęcej pary w Kanadzie. Na przyjęciu dla dzieci 16-miesięczna Charlotte nagle zobaczyła balony. Ruszyła w ich kierunku i krzyknęła: "Pop". Fani rodziny królewskiej zwracają uwagę, że to pierwsze publicznie wypowiedziane przez nią słowo.

Ulubienica Brytyjczyków, którą mała Charlotte stała się niemal od urodzenia, bawiła się z bratem w towarzystwie innych dzieci - głównie z rodzin wojskowych.

 

Oprócz balonów ogromnym zainteresowaniem maluchów cieszył się również śnieżnobiały pies. Zwierzę wykazało się ogromną cierpliwością i posłusznie znosiło zachowania kolejnych dzieci, które przytulały go i głaskały. Usiąść na nim postanowiła nawet w pewnym momencie Charlotte.

 

Księżniczka, która nie uczestniczyła dotąd w oficjalnych wydarzeniach, robi  świetne wrażenie. Fani rodziny królewskiej zachwycali się nią już wcześniej, m.in. w maju gdy z okazji pierwszych urodzin Charlotte opublikowane zostały fotografie z jej profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

 

 

SkyNews, ITV News

po/kan/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze