Wypadek w stolicy. Nie żyje kierowca

Polska
Wypadek w stolicy. Nie żyje kierowca
Polsat News
Wypadek w Warszawie. Nie żyje kierowca.

Daewoo Lanos kierowany przez 70-letniego kierowcę uderzył we wtorek rano w podporę wiaduktu na Służewcu w Warszawie. Kierujący zginął na miejscu. Ruch na uczęszczanym dojeździe z Raszyna do ul. Marynarskiej był wstrzymany przez kilka godzin.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Wirażowej z Narkiewicza obok trasy S79 i niedaleko dworca kolejowego Warszawa-Okęcie na trasie radomskiej i niedaleko lotniska na warszawskim Okęciu.

 

Policja nie zna przyczyn wypadku. - Samochód jechał ul. Wirażową w kierunku ul. Narkiewicza - powiedział st. asp. Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Do zdarzenia doszło ok. godziny 6:40 - dodał Piotr Świstak.

 

Wycinali kierowcę

 

Pojazd był bardzo zniszczony, strażacy wycinali kierowcę z pojazdu.

 

- Na miejscu pracowały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 przy ul Domaniewskiej i jeden samochód grupy dowodzenia Miasta Stołecznego Warszawy - powiedział portalowi polsatnews.pl młodszy kapitan Bogdan Bachorek z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

 

Policja przez kilka godzin zabezpieczała miejsce wypadku. W czynnościach brał udział prokurator.

 

W tym czasie wyłączony z ruchu był odcinek ul. Wirażowej na odcinku od ul. Poleczki do Nul. Narkiewicza. Miejskie autobusy zostały skierowane na trasy omijające rejon wypadku.

 

 

Niedaleko zginął znany pilot

 

Niemal w tym samym miejscu w kwietniu 2013 roku w wypadku zginął Wacław Nycz, światowej klasy pilot samolotów związany z Aeroklubem Rzeszowskim, trzykrotny złoty medalista mistrzostw świata i Europy w samolotowym lataniu precyzyjnym. Był drużynowym mistrzem świata w nawigacji. Miał 59 lat. Jego volkswagen także uderzył w filar wiaduktu na ul. Wirażowej.

 

polsatnews.pl

hlk/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie