Odkręciła gaz w mieszkaniu byłego chłopaka. Zemsta 26-latki za porzucenie

Polska
Odkręciła gaz w mieszkaniu byłego chłopaka. Zemsta 26-latki za porzucenie
Polsat News

Ukradła klucz do mieszkania byłego partnera i jego rodziny, następnie weszła do niego, gdy domownicy spali i odkręciła kurki z gazem. To miała być zemsta 26-latki na byłym chłopaku. Prokuratura ustala szczegóły zdarzenia do jakiego doszło w Radomsku.

Rodzinę uratowało to, że ojczym chłopaka wrócił do domu około godziny 4:00 i poczuł zapach gazu. Zakręcił kurki i otworzył okna.

 

Według policji kobieta swoim zachowaniem spowodowała zagrożenie dla 126 osób przebywających w tym czasie w bloku mieszkalnym.

 

- 26-latka jest znana radomszczańskiej policji, a to ze względu na wielokrotnie podejmowane interwencje przez policjantów, którzy rozstrzygali kwestie związane z jej niewłaściwym zachowaniem, naruszaniem ładu i porządku, czy to w miejscu zamieszkania czy w miejscach publicznych. Cały proces prowadzony w sądzie będzie skupiał się na tym by tą winę udowodnić, zebrać jak najwięcej materiałów w tej sprawie i przesłuchać przede wszystkim wiele osób – powiedziała podkomisarz Aneta Wlazłowska z policji w Radomsku.

 

Kobietę zatrzymano, została aresztowana na 3 miesiące. Postawiono jej zarzuty m.in. usiłowania zabójstwa, do którego się nie przyznała. Grozi jej kara dożywocia.

 

Polsat News

ptw/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie