Jarosław Kaczyński do posłów PiS: najwyższy czas kończyć "bankietowanie"

Polska
Jarosław Kaczyński do posłów PiS: najwyższy czas kończyć "bankietowanie"
PAP/Rafał Guz
Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz, przed wyjazdem na posiedzenie klubu parlamentarnego.

Najwyższy czas kończyć "bankietowanie" i świętowanie po zwycięstwie. Aby marzyć o kolejnych zwycięstwach, musimy ciężko pracować - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wyjazdowego posiedzenia klubu parlamentarnego tej partii. Podkreślił, że partia jest pod szczególnym nadzorem.

"Najwyższy czas kończyć bankietowanie i świętowanie po zwycięstwie. Aby marzyć o kolejnych zwycięstwach, musimy ciężko pracować" - powiedział prezes PiS, według wicemarszałka Sejmu Joachima Brudzińskiego (PiS), który zamieścił jego wypowiedź na Twitterze.

 

 

Również rzeczniczka klubu PiS Beta Mazurek relacjonowała wystąpienie Kaczyńskiego na Twitterze. Prezes PiS stwierdził m.in., że partia jest pod szczególnym nadzorem. "Musimy być jak żona Cezara" - przekonywał. Przestrzegał też: "Możemy się potknąć o własne nogi".

 

 

 

Według Jarosława Kaczyńskiego musi być odczuwalna poprawa dla ludzi w gospodarce, służbie zdrowia, oświacie, wymiarze sprawiedliwości i bezpieczeństwie.

 

W piątek po południu na dwudniowym, wyjazdowym posiedzeniu w Jachrance pod Warszawą zebrał się klub PiS. W obradach bierze udział premier Beata Szydło, która na przyszły tydzień zapowiedziała zmiany personalne i systemowe w rządzie.

 

PAP

az/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie