"Brad jest singlem". Pomysłowa reklama linii lotniczych

Kultura
"Brad jest singlem". Pomysłowa reklama linii lotniczych
Facebook/Norwegian

Po ogłoszeniu rozstania Brada Pitta z Angeliną Jolie błyskawicznie zareagowała norweska linia lotnicza Norwegian, wprowadzając promocyjne ceny biletów na rejs do Los Angeles. Linia na swoim profilu fejsbookowym zachęca do podróży do Miasta Aniołów hasłem - "Brad er singel" ("Brad jest singlem").

"Teraz można skorzystać z wolnego miejsca obok Brangeliny! Najszybsza droga do serca Brada prowadzi przez Norwegian" - zachęcają linie lotnicze w swoim wpisie internetowym proponując lot do Los Angeles za jedyne 1199 koron norweskich (ok. 570 zł).

 

- Odzew w mediach społecznościowych jest bardzo pozytywny i wydaje się, że reklama odniosła skutek - powiedział w rozmowie z serwisem side2.no Lasse Sandaker-Nielsen, rzecznik linii Norwegian.

 

Angelina Jolie wystąpiła w pozwie rozwodowym o przyznanie wyłącznej opieki fizycznej nad dziećmi. Prosi, by sąd zezwolił Pittowi jedynie na widywanie się z nimi.

 

Festiwal spekulacji

 

Po ujawnieniu informacji o rozstaniu słynnej pary natychmiast rozpoczął się festiwal medialnych spekulacji. Część plotkarskich mediów twierdziała, że przyczyną rozwodu może być  romans aktora z koleżanką z planu Marion Cotillard. Francuska aktorka we wpisie na Instagramie stanowczo temu zaprzeczyła. Poinformowała przy okazji, że wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka.


Angelina Jolie i Brad Pitt pobrali się w sierpniu 2014 roku, ale w związku byli od 2004 r. Mają szóstkę dzieci. Czworo z nich zostało adoptowanych. 

 

 

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie