Najbardziej rozpieszczony pies na świecie. Dostał 8 iPhone'ów w dniu ich premiery

Kultura
Najbardziej rozpieszczony pies na świecie. Dostał 8 iPhone'ów w dniu ich premiery
Twitter

Pies rasy alaskan malamut wabi się Coco i w Chinach cieszy się mianem celebryty. Na portalu społecznościowym Weibo ponad milion użytkowników obserwuje luksusowe życie czworonoga, któremu właściciel kupił niedawno osiem najnowszych smartfonów Apple'a.

Najnowszy model flagowy Apple'a - iPhone 7 - w zeszłym tygodniu trafił do sprzedaży. W Polsce smartfon został wyceniony na 3349 zł i będzie można go kupić od najbliższego piątku. W Chinach zaś najnowszy iPhone kosztuje 6,988 juanów (4039 zł).

 

Właścicielem Coco jest 28-letni Wang Sicong - jedyny syn chińskiego biznesmena Wang Jianlina, którego majątek szacuje się na około 30 miliardów dolarów.

 

Zdjęcie psa z najnowszymi smartfonami zostało opublikowane w serwisie Weibo - liczącym ponad 500 milionów użytkowników największym portalu społecznościowym w Chinach.

 

Drogie zegarki, prywatne odrzutowce

 

To nie pierwszy raz, kiedy Wang obdarowuje swojego pupila drogimi prezentami. W 2015 roku chińskich internautów zbulwersowało zdjęcie psa z dwoma zegarkami Apple'a wartymi ponad 37 tys. dolarów.

 

Co więcej, z okazji drugich urodzin pupila, Sicong otworzył sklep internetowy nazwany imieniem Coco. Kupujący mogą nabyć w nim zabawki i akcesoria inspirowane czworonogiem.

 

Mężczyzna zapewnia także, że jego pies podróżuje wyłącznie pierwszą klasą. W listopadzie pupil poleciał prywatnym odrzutowcem na wakacje, żeby uniknąć chłodnej, chińskiej zimy.

 

CNN

zdr/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie