Policja poszukuje czterech nastolatek z Tychów

Polska
Policja poszukuje czterech nastolatek z Tychów
tychy.slaska.policja.gov.pl

W ciągu ostatnich sześciu tygodni w Tychach (woj. śląskie) zaginęły cztery nastolatki. Dziewczynki są w wieku od 13 do 17 lat. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o którejkolwiek z zaginionych dziewcząt.

Policja w Tychach poszukuje 13-letniej Wiktorii Dziadek. Dziewczyna ostatni raz widziana była 4 września. Wyszła z domu ok. godz. 15:00 i do tej pory nie wróciła. Wzrost około 170cm, średnia budowa ciała, włosy długie, proste, szatynka.

 


Również 4 września zaginęła 17-letnia Julia Sochacka. Wzrost około 162cm, normalnej budowy ciała około 55-60kg, włosy długie koloru brązowego z pasemkami blond, oczy niebieskie.

 


4 sierpnia zaginęła 15-letnia Angelika Kaczor. Wzrost 169 cm, średniej budowy ciała, włosy proste długie, oczy niebieskie, nos prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne: pieprzyk nad górną wargą po lewej stronie.

 


Policja poszukuje także 17-letniej Małgorzaty Marzec. Zaginęła ona dzień później, 5 sierpnia. Jej wzrost to 160 cm, ma szczupłą sylwetkę, włosy farbowane blond z ciemnymi odrostami długości za ramiona, oczy niebieskie, aparat ortodontyczny na zębach. Dziewczyna ubrana była w czerwony kombinezon i krótkie spodenki.

 

 

W przypadku dwóch ostatnich dziewcząt policja prowadzi poszukiwania kategorii II. W takim przypadku chodzi o "osoby, które opuściły ostatnie miejsce pobytu w okolicznościach nieuzasadniających niezwłocznej potrzeby zapewnienia ochrony ich życia, zdrowia lub wolności, albo udzielenia pomocy, w szczególności gdy: osoba zaginiona okazywała wcześniej niezadowolenie z własnej sytuacji życiowej lub zamiar jej zmiany, zabierając ze sobą rzeczy osobiste, osoba zaginiona opuściła ostatnie miejsce pobytu z własnej woli".

 

Policja apeluje o kontakt


Policja apeluje do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionych o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach (32) 325 6200, (32) 325 6432, kom: 798 031 314 lub z policjantami z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tychach, tel. (32) 32-56-386, (32) 325 6433 albo przez bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

 

polsatnews.pl

prz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie