Cyfrowy Polsat z nagrodą za najlepsze Relacje Inwestorskie w konkursie CEE Capital Markets Awards

Biznes
Cyfrowy Polsat z nagrodą za najlepsze Relacje Inwestorskie w konkursie CEE Capital Markets Awards
Cyfrowy Polsat

Celem konkursu jest docenienie najlepszych spółek publicznych za ich wkład w rozwój rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej, drugiej, edycji firmy rywalizowały w 19 kategoriach. Były oceniane przez 30 ekspertów rynku kapitałowego. Podczas piątkowej gali Cyfrowy Polsat otrzymał statuetkę w kategorii „Najlepszy departament IR w spółce giełdowej” w Polsce.

Do konkursu CEE Capital Markets Awards 2016 stanęły spółki z Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Czech, Litwy, Estonii, Austrii, Niemiec i Słowenii.

 

Zwycięzców wybrało jury złożone z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, mediów branżowych oraz przedstawicieli giełd z wybranych krajów.

 

Do nagrody w kategorii „Najlepszy departament IR w spółce giełdowej” na rynku polskim zostało nominowanych w sumie osiem spółek. Obok Cyfrowego Polsatu na liście znalazły się firmy: Ailleron SA, Asseco Poland, Capital Park, Grupa LOTOS S.A., KGHM, KRUK oraz mBank. Statuetkę konkursową odebrał Bartłomiej Drywa, dyrektor Departamentu Relacji Inwestorskich.

 

.

 

Nagroda  CEE Capital Markets Awards to dowód potwierdzający wysoką jakość i najlepsze standardy komunikacji Grupy Polsat z rynkiem kapitałowym w Polsce i na świecie, osiągnięte dzięki efektywnej współpracy Zarządu i Departamentu Relacji Inwestorskich, przy doskonałym wsparciu innych obszarów biznesowych z Grupy.

 

Polsat News

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie