Maciej Lasek gościem "Wydarzeń o 22:00"

Polska
Maciej Lasek gościem "Wydarzeń o 22:00"
Polsat News

Bezsporne dowody fałszowania i manipulowania, ukrywania prawdy na temat rzeczywistego przebiegu wydarzeń, znajdowały się głównie w archiwach komisji kierowanej przez ministra Jerzego Millera - powiedział dziś minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. O te zarzuty Jarosław Gugała zapyta Macieja Laska - szefa Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, członka komisji Millera.

- Moim celem jest ponowne zbadanie katastrofy, a nie wskazanie jej winnych - stwierdził minister obrony. Jak wyjaśnił, powody powołania podkomisji MON ds. katastrofy smoleńskiej wynikały z "niesolidności działań" podejmowanych przez komisję powołaną przez Federację Rosyjską, jak i trzy kolejne komisje i zespoły powoływane przez polski rząd, którym kierował premier Donald Tusk, w tym komisję Jerzego Millera.

 

Konferencję członków podkomisji w programie "Wydarzenia 22:00" skomentuje dr Maciej Lasek - szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych i członek komisji Millera.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Jarosław Gugała przedstawi je w programie.

 

polsatnews.pl

 

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie