Agnieszka Radwańska odpoczywa przed ślubem. Na plaży

Sport
Agnieszka Radwańska odpoczywa przed ślubem. Na plaży
PAP/EPA/JOHN G. MABANGLO

Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska zasugerowała na jednym z portali społecznościowych, że w sobotę bierze ślub. Jej wybrankiem jest Dawid Celt. Ceremonia prawdopodobnie odbędzie się poza Polską. "Muszę wystarczająco odpocząć przed jutrzejszym ślubem" - napisała na Facebooku czwarta rakieta świata i umieściła swoje zdjęcie na plaży.

Parę dni temu Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki przyznała na konferencji prasowej, że Radwańska bierze ślub. Nie powiedziała kiedy, ale zasugerowała, że niebawem.

 

Urodzona w Krakowie 27-letnia zawodniczka od kilku lat spotyka się ze starszym o cztery lata Celtem, który w jej zespole pełni rolę sparingpartnera. Ich związek długo ukrywany był w tajemnicy.

 

Już kilka miesięcy temu Radwańska w jednym z wywiadów przyznała, że chciałaby mieć dzieci i nie będzie wiecznie grała w tenisa. O założeniu rodziny mówiła kilka razy, ale nie zdradziła żadnych szczegółów. "Muszę wystarczająco odpocząć przed jutrzejszym ślubem" napisała najlepsza polska tenisistka na Facebooku.

 

 

Termin ślubu oznacza, że Polka nie wierzyła w awans do finału US Open. Gdyby bowiem zagrała w ostatnim meczu nowojorskiego turnieju wielkoszlemowego, musiałaby przełożyć uroczystość. Zaplanowana jest ona na sobotę.

 

Radwańska odpadła w 1/8 finału po porażce z młodą Chorwatką Aną Konjuh.

 

PAP

az/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze