"Ma rozmach nasza władza" - poseł PO o wizycie Błaszczaka w Szczecinie

Polska
"Ma rozmach nasza władza" - poseł PO o wizycie Błaszczaka w Szczecinie
Facebook/Sławomir Nitras

Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak przebywając z wizytą w Szczecinie odwiedził tamtejszy ośrodek publicznej telewizji. Kolumna, w której poruszała się limuzyna ministra Błaszczaka liczyła 8 samochodów. Rozmiary kawalkady limuzyn i radiowozów wyśmiał poseł Sławomir Nitras (PO), były doradca premier Ewy Kopacz. "Jeden minister i osiem aut!" - napisał.

Sławomir Nitras swoimi uwagami dotyczącymi wizyty ministra Błaszczaka w Szczecinie podzielił się na swoim profilu na Facebooku.

 

Rozmach władzy

 

"Ma rozmach nasza władza. Podczas wizyty w Szczecinie minister Błaszczak odwiedził telewizję. Na wszelki wypadek zablokowano ulicę, a kolumna w której poruszał się pan minister liczyła 8 aut. Jeden minister i osiem aut!" - napisał poseł PO.

 

 
Poseł Nitras zauważył też, że rozmawiał z byłym wojewodą szczecińskim i prosił go, aby opowiedział, jak wyglądały takie wizyty za jego kadencji.

 

"Usłyszałem, że poprzedni ministrowie jeździli z wojewodą jednym autem i towarzyszyło im auto eskorty" - napisał Nitras.

 

Zagrożenie w Szczecinie, czy w całym kraju?


Sławomir Nitras zapowiedział, że zwróci się do ministra MSWiA z oficjalnym pytaniem, "czy tylko w Szczecinie czuje się tak zagrożony, czy w całej Polsce cierpi na brak poczucia bezpieczeństwa".

 

polsatnews.pl

grz/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze