Czy sprawa reprywatyzacji doprowadzi do ostatecznej klęski Platformy Obywatelskiej? - wyniki sondy programu "Tak czy Nie"

Polska
Czy sprawa reprywatyzacji doprowadzi do ostatecznej klęski Platformy Obywatelskiej? - wyniki sondy programu "Tak czy Nie"
Polsat News

Po wybuchu tzw. afery reprywatyzacyjnej w Warszawie Stowarzyszenie "Oburzeni" złożyło wniosek o referendum ws. odwołania prezydent Warszawy. Hanna Gronkiewicz-Waltz odwołała w czwartek w związku z tą sprawą dwóch wiceprezydentów. O dymisjach w stołecznym Ratuszu i możliwym wpływie afery na PO w programie "Tak czy Nie" rozmawiali Maciej Konieczny z Partii Razem i Michał Szczerba z PO.

- Proszę nie robić z ludzi idiotów - w ten ostry sposób w programie "Tak czy Nie" Maciej Konieczny z Partii Razem zwrócił się do Michała Szczerby z Platformy Obywatelskiej. Spór między politykami dotyczył tak zwanej dzikiej reprywatyzacji w Warszawie. Poseł PO starał się w programie bronić prezydent miasta, która nazbyt ufała swoim urzędnikom.

 

W naszej sondzie, dostępnej poniżej, zadaliśmy pytanie: Czy sprawa reprywatyzacji doprowadzi do ostatecznej klęski Platformy Obywatelskiej? 55,6 proc. biorących udział w głosowaniu uznało, że afera reprywatyzacyjna może doprowadzić do klęski Platformy Obywatelskiej. Przeciwnego zdania było 44,4 proc. glosujących.


Wszystkie odcinki programu są dostępne tutaj.

 

 

red/
Czytaj więcej
Czy sprawa reprywatyzacji doprowadzi do ostatecznej klęski Platformy Obywatelskiej?
  • TAK
    55,6%
  • NIE
    44,4%
Głosów: 180

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie