"Skandaliści" wracają do Polsat News

Polska
"Skandaliści" wracają do Polsat News
Polsat News

Od października powraca na antenę program publicystyczny "Skandaliści". Premierowe wydanie już 1 października o godzinie 20:00 w Polsat News. Poprowadzi je Agnieszka Gozdyra.

Program wraca na antenę Polsat News po ponad rocznej przerwie. Poprowadzi go Agnieszka Gozdyra, jego pomysłodawczyni. Gośćmi "Skandalistów" będą osoby poruszające wyobraźnię tłumów: politycy, artyści, ludzie mediów, publicyści. W studiu pojawią się zarówno zwolennicy jak i antagoniści bohaterów wydania.


Formuła programu jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części zapraszamy do udziału publiczność, która może zadawać naszemu gościowi pytania. W trzeciej - pojawia się gość specjalny naszego bohatera. W trakcie programu pokazujemy niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów naszych gości, najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów oraz opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością.


Program "Skandaliści" będzie emitowany na żywo w soboty o godzinie 20:00 w Polsat News.


Najnowsze wydania programów można obejrzeć po emisji na stronie polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy".

 

polsatnews.pl

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie