"Nigdy nie mów nigdy". Daniel Craig może jeszcze zagrać w dwóch filmach o Bondzie

Kultura
"Nigdy nie mów nigdy". Daniel Craig może jeszcze zagrać w dwóch filmach o Bondzie
mat. prasowe
Daniel Craig w filmie "Spectre"

- Prędzej potnę sobie nadgarstki - tak o wystąpieniu po raz kolejny w roli Jamesa Bonda mówił Daniel Craig w 2015 roku, jeszcze przed premierą "Spectre". Aktor może jednak zmienić zdanie - według zachodniego portalu plotkarskiego RadarOnline.com aktorowi zaoferowano za występ w jeszcze dwóch produkcjach 150 mln dolarów.

W roli następcy Craiga zachodnie media wymieniają m.in. Toma Hiddlestona czy Michaela Fassbendera, ale według RadarOnline.com faworytem do występu w jeszcze dwóch produkacjach jest jednak właśnie 48-letni Craig.

 

- Wszyscy wiedzą, jak producenci go uwielbiają, a wizja utraty aktora w tak kluczowym momencie dla całej marki nie wchodzi w grę - mówi anonimowe źródło cytowane przez serwis.

 

Kolejne dwa filmy mają powstać "jeden po drugim", co ma ułatwić aktorowi podjęcie decyzji o kontynuowaniu współpracy. W trakcie prac - jeszcze z Craigiem - Sony Pictures, czyli właściciel praw do najnowszych produkcji z Bondem w roli głównej, ma jednocześnie dalej poszukiwać jego następcy i przygotować fanów na nową erę w produkcjach ze słynnym agentem 007.

 

RadarOnline.com, The Guardian

pr/gr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie