"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już dziś o godz. 20:00!

Kultura
"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już dziś o godz. 20:00!
Telewizja Polsat

Od 2 września, w piątkowe wieczory Telewizja Polsat zaprasza widzów na 6. edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jedenaście par stanie do walki o Kryształową Kulę i tytuł najlepszego tancerza spośród gwiazd. W roli prowadzących zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę oraz Krzysztofa Ibisza.

W tej edycji przez 11 tygodni widzowie będą mogli oceniać umiejętności gwiazd w trudnej sztuce tańca towarzyskiego oraz podglądać ich codzienność na treningach.

 

Na parkiecie o Kryształową Kulę powalczą Karolina Gorczyca i Żora Korolyov; Urszula Dębska i Wojciech Jeschke; Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła; Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański; Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment; Ewa Błachnio i Jacek Jeschke; Tomasz Ciachorowski i Natalia Głębocka, Sławomir Zapała i Magdalena Molęda, Robert Wabich i Hannda Żudziewicz, Olga Kalicka i Rafał Maserak, Kamil Mokrzycki oraz Walerija Żurawlewa. Już w pierwszym odcinku odpadnie jeden z duetów.

 

Niezawodne jury

 

Zmagania gwiazd, podobnie jak w poprzedniej edycji, oceni czteroosobowe jury. Wspaniała aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy, Iwona Pavlović, zawsze niezwykle trafna i celna w swoich uwagach. Najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny mistrz świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach - Michał Malitowski. Andrzej Grabowski - charyzmatyczny aktor obdarzony zarówno wielkim talentem dramatycznym, jak i komediowym, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet.

 

Światowy format


Taneczne show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to marka światowego formatu wśród telewizyjnych produkcji. Największy i najpopularniejszy format telewizyjny BBC Worlwide Productions. Widowiskowe show, które w ciągu 10 lat od premiery zrealizowano w 27 krajach na 6 kontynentach! Został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako format telewizyjny, który odniósł największy sukces.

 

 

polsatnews.pl

wjk/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie