Brwinów: radny ściga ekshibicjonistę

Polska
Brwinów: radny ściga ekshibicjonistę
Facebook/Rafał Wysocki

"Szanowni mieszkańcy Osiedla Sochaczewska w Brwinowie oraz pozostali mieszkańcy Brwinowa, udostępniam wizerunek ekshibicjonisty, który krążył po osiedlu Sochaczewska w piątek 26 sierpnia. Ten.... obnażał się przy dziewczynkach 9-10 letnich przy bloku Sochaczewska 10 i pytał czy nie chcą podotykać" - napisał na Facebooku radny z Brwinowa, Rafał Wysocki.

Mężczyzna opublikował też zdjęcia ekshibicjonisty z 26 sierpnia, które udało mu się zdobyć dzięki nagraniom z monitoringu. Nękający dzieci rowerzysta miał być także widziany w Milanówku i Błoniu.

 

"Jak go spotkacie to wiecie oczywiście co zrobić! Post ten można, a nawet trzeba upubliczniać dalej dla ostrzeżenia dzieci i mieszkańców oraz dla zwiększenia prawdopodobieństwa rozpoznania sprawcy!" - podkreślił w poście radny z Brwinowa.

 

Asp. Karolina Kańka, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Pruszkowie w rozmowie z polsatnews.pl potwierdziła, że do policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące obnażającego się na oczach dzieci mężczyzny.

 

Policja poszukuje mężczyzny i uczula mieszkańców Brwinowa i okolic, by reagowali, jak tylko zauważą coś niepokojącego. - Samo opublikowanie zdjęć na Facebooku, bez poinformowania o zajściu policji, uniemożliwia nam reakcje i zatrzymanie mężczyzny - dodaje.

 

polsatnews.pl

jak/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze